Inak… Všimli ste si, že Opel Insignia dostal facelift?

1472
Opel Insignia AUTOGRÁTIS

To je v pohode, my tiež nie. Ale je to tak. Opel Insignia sa dočkal jemného faceliftu, ktorý naznačuje, že sa celkom populárny model vyššej triedy postupne dostal do polovice svojho životného cyklu. 

Čo si pre nás však Opel na novej Insignii prichystal, že ju označuje ako novú? Poďme sa (mikroskopom) pozrieť na pár vylepšení, ktoré si pre nás Nemci prichystali:

1. Nový predný nárazník

Vlajková loď značky dostala v rámci faceliftu novo tvarovaný predný nárazník, ktorý priniesol o niečo jemnejšie líne a nové vzorovanie sieťovania masky chladiča.

2. Pixel LED svetlomety

Ako sa na Opel sluší a patrí, nové sú technológie v svetlometoch. Opel sa po novom spolieha na dokonalejšiu Pixel LED technológiu s až 84 kusmi LED diód na jeden svetlomet. Dovedna tak na Insignii nájdeme až 168 diód systému IntelliLux.

3. Digitálne spätné zrkadlo

Alebo teda niečo tomu podobné. Rüsselsheimská automobilka nám v skromnej tlačovke prezradila, že nová by mala byť zadná kamera, ktorá bude môcť fungovať aj ako spätné zrkadlo.

4. Nové motory

Áno, Opel sľúbil aj úplne nové motory, ktoré sľubujú ešte väčšiu efektivitu ako kedykoľvek predtým. To je však zároveň úplne všetko, čo zatiaľ vieme. Dovolím si teda len voľne konšpirovať: pravdepodobne pôjde o niečo z koncernovej stajne PSA.

Nech pôjde o čokoľvek, zamatový benzínový šesťvalec nám asi nikto do hry nevráti. Fňuk.

5. Nové fotografie

Vieme, dovedna to zatiaľ nie je veľa informácií, ktoré sme sa o novej Insignii dozvedeli. Než však Opel prezradí viac o použitej technike, je aspoň pekné vedieť, že neprišla o svoj príťažlivý vzhľad.

Tak sa aspoň môžeme pokochať novými obrázkami!