Dočkali sme sa! Takto vyzerá interiér nového Peugeotu 5008!

1315
Zdroj: Peugeot

Nová generácia SUV Peugeot 5008 nebola ešte oficiálne predstavená. Peugeot nám však vďaka najnovším snímkam dovolil vidieť do jeho interiéru.

Malú ochutnávku toho čo od novej generácie modelu 5008 môžeme očakávať, nám prináša krátke video, ktoré odhaľuje spomínaný interiér s množstvom zmien, či už vizuálnych alebo digitálnych. Tešiť sa môžeme aj na sedemmiestne usporiadanie sedadiel a väčší batožinový priestor. Peugeot 5008 chce totiž konkurovať novej Škode Kodiaq.

Príjemný a moderný vzhľad interiéru

Krátke video ukazuje nové usporiadanie palubnej dosky, ktorú Peugeot nazýva Peugeot i-Cockpit Panoramic. Gigantická 21-palcová ,, plávajúca” panoramatická obrazovka spája vyvýšený prístrojový panel s displej infotainmentu do jedného celku. Plávajúci efekt zvýrazňuje ambient LED osvetlenie, ktorého zdroj je umiestnený pod obrazovkou.

Zdroj: Peugeot
Zdroj: Peugeot

Panoramatická obrazovka je decentne natočená k vodičovi no bude dokonale prístupná pre spolujazdca na předním sedadle. Video poodhaluje aj sedemmiestne usporiadanie sedadiel s troma miestami v druhej rade a dvoma miestami v tretej rade. Peugeot hovorí o „elegantnom interiéri pripomínajúcom obývačku“. A ako sa tento interiér pozdáva vám?