Dacia Jogger má slovenský cenník! Aj “v plnke” bude stáť hlboko pod 20 000 €

8680
Zdroj: Dacia

Klobúk dolu, tomuto sa hovorí prozákaznícky nastavený cenník! Nové, na želanie aj sedemmiestne vozidlo od Dacie s názvom Jogger sa na Slovensku bude predávať už od 13 550 €. Aj keď si ho však vybavíte všetkým, čo je k dispozícii, stále zaň nedáte viac ako 17 400 €. A to už je čo povedať!

Predpokladáme, že za takúto cenovku vďačí Jogger práve unifikácii dielov a tomu, že má v ponuke len jeden motor v dvoch verziách.

Zdroj: Dacia
Zdroj: Dacia

Essential

Ako sme teda načrtli, motoricky to bude skôr jednoduché. V ponuke je vždy trojvalec TCe, lacnejšia verzia spaľuje aj LPG, no s výkonom o 10 koní nižším ako tá drahšia, ktorá jazdí výlučne na benzín.

Začína sa výbavovým stupňom Essential, ktorý ponúkne 6 airbagov, aktívny systém núdzového brzdenia AEBS, asistent rozjazdu do kopca, LED denné a stretávacie svetlomety, svetelný senzor, obmedzovač rýchlosti, systém Media Control bez multimediálneho displeja, pozdĺžne strešné lišty, výškovo nastaviteľný volant a 16″ oceľové kolesá.

Zdroj: Dacia
Zdroj: Dacia

Takto vybavený Jogger môže byť váš za 13 550 € s piatimi miestami, za 7 miest sa pripláca vždy po 700 eurách, čiže v tomto prípade 14 250 €. Pri čisto benzínovom motore si pripravte 14 050 €, resp. 14 750 €.

Comfort

V strednej výbave Comfort sa pridáva elektrické ovládanie predných a zadných okien, elektricky ovládané a vyhrievané spätné zrkadlá, dažďový senzor, tempomat, manuálna klimatizácia, systém Media Display so štyrmi reproduktormi, modulárne strešné lišty známe zo Sandera alebo pozdĺžne nastaviteľný volant. Dostanete aj parkovacie senzory a štýlové 16″ disky FlexWheels.

Zdroj: Dacia
Zdroj: Dacia

Takýto Jogger bude s TCe 100 LPG stáť 15 350, resp. 16 050 €, s benzínovým motorom bude za 15 850, resp. 16 550 €.

Extreme

Ak by ste chceli túto srandu “v plnke”, dostanete hands-free kartu pre bezkľúčový vstup a štartovanie, automatickú klimatizáciu, zadnú parkovaciu kameru, 16″ kolies z ľahkých zliatín, sklopné stolíky v operadlách predných sedadiel pre II. rad, textilné koberčeky s červeným prešívaním, plutvičku namiesto antény, sivé lakovanie spodnej časti nárazníkov a odnímateľný držiak telefónu.

Chcete ju? V poriadku, nachystajte si 16 200 € pre verziu na LPG s piatimi miestami, pre 7 miest potrebujete 16 900 €. Benzín štartuje na 16 700 €, so siedmimi miestami končíme na 17 400 €. No nekup to, když je to tak levný!

Mrkni naše nové video: