Máme pre vás 3 rady, ako zabezpečiť automobilovú zábavu pre svoje deti

4187
Zdroj: Youtube

Na pomoc rodičom, ktorí hľadajú zábavu pre svoje deti, prichádzajú okrem klasických hračiek aj nové technológie. Tu sú tri nápady, ako zaujať ratolesti, ktoré zaujímajú autá.

1Tradičné Lego

Zdroj: Lego
Zdroj: Lego

História stavebnice Lego tak, ako ju poznáme dnes, má už takmer 60 rokov. I keď mnoho hračiek sa za ten čas zmenilo na nepoznanie, stavebnica značky, ktorá svoj názov poskladala z dánskych slov „leg godt”, čiže ,,dobre sa zabav”, robí deťom radosť dodnes.

Malé plastové súčasti stavebnice poskytujú obrovské možnosti a keď ich máme poruke, jedinou hranicou je naša fantázia. Z Lega vznikajú dokonca aj automobily skutočnej veľkosti. Svojej ,,Lego verzie” sa už dočkali Bugatti Chiron, Volvo XC90 alebo Toyota Camry.

Zdroj: Lego
Zdroj: Lego

Fanúšikov motorizácie a rodičov väčších detí možno zaujmú sady Technic. Tie umožňujú poskladať komplikované a verné modely reálnych áut. A ak ešte nemáme sadu poskladanú a hľadáme inšpiráciu, môžeme nazrieť na stránku Lego Ideas. Webová stránka združuje fanúšikov Lega z celého sveta.

Zdroj: Lego
Zdroj: Lego

Nájdeme tu autorské konštrukcie, ktoré zostrojili milovníci Lega zo všetkých kútov sveta a objavíme poklady ako napríklad BMW M1 či legendárnu Toyotu AE86 Sprinter Trueno Initial D. Najpodarenejšie modely možno podporiť kliknutím na ich stránke a tie s najväčším množstvom obdivovateľov majú šancu stať sa oficiálnou Lego sadou dánskeho výrobcu.

Späť