VIDEO: Zapadol, zaradil spiatočku a vymkol sa. Vodič BMW už horší deň nezažije

18519
Zdroj: YouTube

Vodič BMW mal naozaj pekný deň. Nielen, že sa vymkol na pláži, ale nechal v aute zaradenú rýchlosť. Celé je to na videu.

Sú dni, kedy sa nedarí. Ale zažili ste už niekedy takéto nešťastie? Majiteľ BMW 320i zo South Hamptonu v štáte New York zažil nočnú moru všetkých, ktorí majú bezkľúčový prístup do auta. A pritom v tejto situácii systém keyless nebol vôbec na vine.

Mladík sa so svojim autom dostal na pláž, kde pravdepodobne testoval svoj pohon xDrive. Nanešťastie, auto zapadlo a nevedelo sa vyhrabať ani cúvaním. Vtedy sa Američan pravdepodobne rozhodol vyjsť von z auta a zistiť, aká vážna je situácia. Zabudol však vyradiť rýchlosť. Väčšina dnešných áut sa po nadobudnutí nejaker rýchlosti automaticky zamykajú. A presne na to doplatil mladík.

To, že zapadol, bolo pravdepodobne jeho nešťastím, no zároveň aj šťastím. Ak by totiž pneumatiky mali trakciu, asi by sa iba bezmocne prizeral, ako jeho demoluje všetko, čo mu príde do cesty. Takto je z toho celkom vtipné video zaseknutého BMW a vodiča čakajúceho na servisného technika.

Mrkni naše nové video: