Toto fakt netrvalo dlho! Prvá firma ponúka alternatvíne nárazníky na BMW M4

4144

Nemecký úpravca Prior-Design nie je zrovna firmička, ktorú by bolo treba na tunerskej scéne predstavovať. So svojimi skúsenosťami s rôznymi bodykitmi sa rozhodli spasiť najnovší výstrelok mníchovskej značky – BMW M4 – a dopriať mu konečne tvár, ktorú si zaslúži.

Dobre, jasné. Digitálnych návrhov vie byť neúrekom a papier znesie všetko, každopádne tieto návrhy sa od ostatných, ktoré nájdete na Internete, trocha odlišujú.

Počiatočná idea rešpektuje kontroverzný tvar ľadviniek, len ich zmenšuje.
Zdroj: YouTube

Predovšetkým tým, že za ich tvorbou stojí firma, ktorá sa rôznymi (nielen) karosárskymi úpravami zaoberá už roky. To znamená, že čo vidíte na obrázkoch, pravdepodobne bude možné vyrobiť!

Zdroj: YouTube
Zdroj: YouTube

Samotná výmena prednej časti novej štvorky taká náročná nebude, už pán na videu vysvetľuje, že blatníky a kapota kontroverzného BMW sú v poriadku a netreba ich meniť. Rôzne interpretácie zahŕňajú aj menšie odchýlky v dizajne prieduchov spodnej časti nárazníka, ktoré taktiež vzbudzujú emócie naprieč fanúšikmi.

Tento návrh sa očividne inšpiroval novou M8. Toto chceme!
Zdroj: YouTube

Nie je jasné, kedy môžu byť tieto estetické upgrady k dispozícii alebo koľko budú stáť. Na základe rozhovorov, ktoré sme videli od nadšencov BMW, ale predpokladáme dopyt, ktorý by skutočne mohol motivovať ponuku na aftermarketovom trhu. Čo myslíte?

NEPREHLIADNITE:

Mrkni naše nové video: