Teraz môžete jesť rovno z kufra Fordu Mustang Mach-E, pretože taká je doba

768
Ford Mach-E AUTOGRÁTIS
Zdroj: Ford Media

Je ešte len začiatok februára a vďaka Fordu už poznáme najbizarnejší automobilový moment roka 2020. Ďakujeme za to najmä včerajšiemu Super Bowlu, dnešnému zákazníkovi, batožinovému priestoru Fordu Mustang Mach-E a zázrakom kapitalizmu.

Nikto to nechcel, nikto sa nepýtal a už vôbec nikto to nepotreboval. Vďaka bohom marketingu však vieme, že predný batožinový priestor Fordu Mustang Mach-E ponúkne 136 litrov priestoru, ktorý viete využiť ako… chladničku na žrádlo.

Zdroj: Giphy
Zdroj: Giphy

Pripravený na všetko

Veď predstavte si tú radosť. S novým Fordom Mustang Mach-E máte toľko inovatívnych možností, ktoré ste predtým nikdy nemohli prežiť. Môžete napríklad prísť na piknik, futbalový zápas, či z čistej pasie posedkávať v strede garáže na skladacích stoličkách a jesť kuracie krídelká spod kapoty. Len tak, bez chlebíka, ako to predsa bežne robíte každú druhú nedeľu po jarnom slnovrate počas priestupného roka.

Ford Mach-E AUTOGRÁTIS
Zdroj: Ford Media
Zdroj: Ford Media

Za pozornosť síce stojí, že predný batožinový priestor Mustangu Mach-E je z odolného plastu a na jeho dne by sme našli zátku pre jeho ľahké umývanie. Stále však platí konštatovanie, že Ford nám skrátka dal odpoveď na otázku, ktorú nikto nepoložil. Ja neviem… Veď pozrite si to sami.

Nás však zaujíma jedna iná, ďaleko podstatnejšia vec. Nosiť si jedlo v prednom batožinovom priestore vie každý. Ako však vyzerá štandardizovaný crash-test so 40 % prekrytím, nárazovou rýchlosťou 64 km/h a prednou kapotou naplnenou až po vrch krevetami s ľadom? Toto chceme vedieť a vidieť, Ford. Pošlite to oproti stene.

Frajerina je to totiž pekná, nás ale zaujímajú fakty, čísla, skrátka, naozajstná veda. No nie?

Zdroj: Carthrottle, Ford Media

NEPREHLIADNITE: