Prvý showroom Mitsubishi v jednoduchom japonskom štýle sa nachádza v Trenčíne

730
Zdroj: Mitsubishi

M Motors SK, autorizovaný dovozca vozidiel značky Mitsubishi v SR, v rámci rozvoja svojej dílerskej siete na Slovensku predstavuje prvé autorizované predajné a servisné miesto značky v regióne – spoločnosť AUTO MP v Trenčíne, ktoré bolo vybudované podľa úplne nových vizuálnych štandardov Mitsubishi.

Spoločnosť AUTO MP, ktorá je dlhoročným stabilným obchodným partnerom automobilky Mitsubishi Motors v Trenčíne, v priebehu roka postavila úplne nový objekt s celkovou plochou takmer 1 000 metrov štvorcových.

Zdroj: Mitsubishi
Zdroj: Mitsubishi

Hlavnú časť budovy tvorí výstavný priestor s rozlohou cca 500 m2 až pre 10 nových vozidiel, k dispozícii je oddychová zóna pre zákazníkov čakajúcich na nové vozidlá, ako aj pre klientov, ktorí si počas údržby svojho vozidla v servise zmysluplne vyplnia čas plnením pracovných povinností. Na ploche servisu takmer 500 m2 je celkovo 8 pracovných miest a 4 zdviháky.

Prvé vynovené dílerstvo Mitsubishi na Slovensku

Spoločnosť AUTO MP pôsobí na slovenskom trhu už od roku 2001 a je sesterskou firmou spoločnosti Aspekta Trade založenej v roku 1992 jedným majiteľom so sídlom v Púchove, s dvomi prevádzkami v Púchove a v Trenčíne zastrešujúcimi autorizovaný predaj a servis značiek Mitsubishi, Hyundai, Mazda a Kia. Spoločnosť AUTO MP odservisovala za uplynulých 27 rokov cca 35 000 zákaziek a predala cca 15 000 vozidiel, z ktorých 888 bolo vozidiel značky Mitsubishi (údaj ku koncu novembra 2019).

Zdroj: Mitsubishi
Zdroj: Mitsubishi

„Profesionalita a odbornosť je pre nás kľúčová, preto sú automechanici pravidelne školení na najnovšie technológie. Viacerí z nich získali ocenenia na celoslovenských, ale aj na európskych súťažiach automechanikov. Vzhľadom k dlhoročnej pôsobnosti je naša spoločnosť garantom spokojnosti zákazníkov pri kúpe, údržbe a opravách motorových vozidiel. Sme dynamická, perspektívna a stabilná spoločnosť, ktorá je v oblasti predaja a údržby automobilov špičkovým strediskom s dlhoročnými skúsenosťami. Náš tím sa v súčasnej dobe rozrástol na 30 zamestnancov, ktorí sa snažia našim zákazníkom vyjsť vždy v ústrety k ich maximálnej spokojnosti,“ uvádza konateľ spoločnosti AUTO MP Lukáš Pivko.

Dlhodobé partnerstvo

Adrián Markusek, Country Manager spoločnosti M Motors SK, pri tejto príležitosti uviedol: „Som veľmi rád, že práve náš dlhoročný obchodný partner – spoločnosť AUTO MP na Bratislavskej ulici v Trenčíne sa stal úplne prvým vlajkovým predajným a servisným miestom na Slovensku, ktoré bude odteraz zákazníkom našej značky ponúkať služby v súlade s novými štandardmi Mitsubishi. Značka Mitsubishi je priekopníkom v predstavovaní nových technológií, naše vozidlá sú čoraz vyspelejšie, a tak by mali byť prezentované v priestore, ktorý odráža toto posolstvo a investície smerujúce do ich vývoja.“

Zdroj: Mitsubishi
Zdroj: Mitsubishi

Adrián Markusek ďalej dodal: „Kolektív AUTO MP preukázal pri tejto transformácii veľké nadšenie a odhodlanie posunúť poskytované služby na novú, ešte vyššiu úroveň. Verím, že vďaka profesionálnemu tímu predajcov a technických odborníkov vyškolených spoločnosťou M Motors SK a pracujúcich s najmodernejším diagnostickým vybavením a špeciálnym náradím dosiahneme maximálnu spokojnosť zo strany našich zákazníkov. Náš cieľ je byť čo najbližšie k nášmu zákazníkovi a poskytnúť mu výnimočnú kvalitu produktov, služieb a osobný prístup ideálne v mieste jeho bydliska.