Nový Ford Puma si viete kúpiť na nete!

529
Zdroj: FORD SR

Nový Ford Puma je už k dispozícii u dílerov značky Ford po celom Slovensku, predaj bol spustený online formou.

Vzhľadom na súčasnú situáciu a nariadenia vlády Slovenskej republiky o uzatvorení väčšiny maloobchodov, spustila značka Ford predaj nového automobilu Ford Puma prostredníctvom online webovej stránky.

Zdroj: FORD SR
Zdroj: FORD SR

Predaj funguje jednoducho

Záujemcovia nájdu všetky potrebné informácie na  webovej stránke: www.ford.sk a ponuky ihneď dostupných vozidiel na: www.fordskladom.sk, kde si môžu prezrieť svoj model. Po výbere stačí kontaktovať konkrétneho predajcu Ford, ktorý pripraví klientovi ponuku na mieru. V prípade, že klient prejaví záujem o kúpu, vozidlo mu bude doručené priamo domov.

Zdroj: FORD SR
Zdroj: FORD SR

Štyri stupne výbavy

Ford Puma sa na slovenskom trhu predáva v štyroch štandardných prevedeniach: Titanium, Titanium X, ST Line a vrcholnú verziu predstavuje športovo ladené ST Line X. V rámci triedy crossoverov je PUMA vybavená najbohatšou štandardnou výbavou, ktorá zahŕňa, okrem iného, tieto prvky: masážne sedadlá, navigačný systém, bezdrôtové nabíjanie mobilného telefónu, predné LED svetlomety alebo pokrokovú aplikáciu FordPass Connect – pre spojenie s vozidlom na diaľku. Taktiež treba pripomenúť, že Ford Puma disponuje najväčším batožinovým priestorom v triede, a to s objemom až 456 litrov.

Zdroj: FORD SR
Zdroj: FORD SR

Osvedčená jednotka pod kapotou

Puma prichádza na slovenský trh s osvedčeným motorom 1.0 EcoBoost, mnohonásobným víťazom ankety International Engine of the Year, ktorý sa v Pume kombinuje s účinným hybridným systém Ford Ecoboost Hybrid.  Z pohľadu výkonu je na výber od 92 kW až po 114 kW. Do konca roka bude ponuka doplnená o 7-stupňovú automatickú prevodovku a dieselový motor 1.5 TDCi EcoBlue.

Zdroj: FORD SR
Zdroj: FORD SR

Servis v cene na 5 rokov

Pre slovenských zákazníkov platí aj špeciálna ponuka – štandardizovaná 5-ročná originálna továrenská záruka Ford Protect, ktorá je spojená so službou Ford Grátis servis – bezplatnou 5-ročnou údržbou vozidla. V záujme podpory predaja sme pre slovenských zákazníkov pripravili aj výhodnú uvádzaciu akciu, v rámci ktorej ponúkame bohato vybavené vozidlá v prevedení FIRST EDITION, a to v cene od 18 690 EUR.

NEPREHLIADNITE: