Nové Subaru BRZ je za dverami! Máme prvé fotografie maskovaného modelu

702

Subaru ukončilo výrobu modelu BRZ prvej generácie na konci júla bez bližších podrobností o tom, kedy dorazí jeho nástupca. Stačilo však počkať do októbra a teaser zverejnený na sociálnych sieťach oznamuje, že svetová premiéra úplne nového vozidla sa uskutoční na jeseň tohto roku.

Môže to znamenať, že kupé s pohonom zadných kolies bude debutovať v novembri. Najprv to vyzeralo, že sa podoby novej generácie populárneho športiaka dozvieme už na zrušenom autosalóne v Los Angeles, no… Viete, zrušili ho.

Zdroj: Subaru
Zdroj: Subaru

Potvrdené – oficiálne aj neoficiálne!

Oficiálne máme iba tento jeden teaser, ktorý zobrazuje dizajn kolies a kúsok maskovanej karosérie. Zdá sa, že predné brzdy sú chladené prostredníctvom odvetrávaných oblúkov, zatiaľ čo desaťlúčové kolesá sú pravdepodobne požičané z Toyoty GR Yaris.

Toyota Yaris GR 4 AUTOGRÁTIS
Zdroj: Toyota
Zdroj: Toyota

Teraz sa však na Instagrame objavila fotografia maskovaného prototypu, ktorý bol prekvapivo vystavený na pokuse o svetový rekord s oficiálnym názvom „2020 Subaru Tecnica International Subiefest World Record Attempt & Charity Drive“ v kalifornskom OC Fair & Event Center Costa Mesa. Maskovaný a zahalený prototyp sa tak ukázal na krátky čas verejnosti v rámci teasingu, niekto však stihol vytasiť telefón a auto odfotiť.

 

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

New #brz is coming… . . . #2021brz #nextgenbrz #subiefest2020 #subiefest #brz #subarubrz #subarudwayne #puentehillssubaru #subaru #subaruofamerica

Príspevok, ktorý zdieľa Dwayne (@subarudwayne),


My by sme dotyčnému človeku chceli len poďakovať, pretože to zo všetkých dostupných informácií vyzerá na naozaj peknú siluetu! Je to však bohužiaľ všetko, čo momentálne o aute vieme – keď sa dozvieme viac, budeme vás informovať!

NEPREHLIADNITE: