FOTO: Vieme viac o tejto ohavnosti! Stojí 320 eur a majú aj verziu z BMW M2 CS

1206
Zdroj: Motor1.com

Nielen československým internetom (ktorý dnes už konečne funguje, zdravíme UPC) sa nedávno prehnali fotografie pokútne zbastardeného BMW radu 5 generácie E60 prostredníctvom masky z najnovšej M3 / M4. 

Takto. Nevieme, komu tím prospějeme, ale portál Motor1 o danej problematike zistil viac a my sme vám to jednoducho museli posunúť.

Mňam.
Zdroj: Motor1.com

Nielen M3 a M4, ale aj M2 CS

Každý podnikateľský subjekt začína predovšetkým s problémom, ktorý svojim briskným umom dokáže elegantne vyriešiť. Inak to nie je ani v tomto prípade: Predstavte si, že jazdíte päťkovým bavorákom generácie E60, ktorý sa vyrábal od roku 2003 do roku 2010 (a ešte ste nezbankrotovali na servise).

9 z 10 lekárov tvrdí, že ak sa budete na tento obrázok pozerať 30 sekúnd, dostaví sa dáviaci reflex
Zdroj: Motor1.com

Povezdme si narovinu, po sedmnástich rokoch ochladne drvivá väčšina vzťahov a inak to pravdepdobne nebude ani s vami a kontroverznou maskou chladiča jediného BMW radu 5 od Christophera Banglea. Našťastie, čínsky portál Taobao má pre vás riešenie: Predok importovaný z modelu M3, M4 a M2 CS!

Je to naozaj také zlé, ako to vyzerá.
Zdroj: Motor1.com

Čítate správne, nejde o nejakú “samodomo” prestavbu, ale normálny bodykit, ktorý si viete kúpiť v prepočte za asi 320 eur. Ak však nemáte tak hlboko do kapsy, no stále by ste sa radi zablysli na parkovisku pred Shellkou v Hodnej Dolnej niečím originálnym, existuje aj lacnejšia verzia. Tá sa nechala inšpirovať nárazníkom z M2 CS a stojí len 230 eur!

Tak čo, išli by ste do tejto úpravy len tak z dlhej chvíle, alebo radšej máte vkus? Nebojte sa nám pochváliť.