Drsný off-road Ford Ranger Raptor má slovenské ceny!

2143

Ford Ranger Raptor je jedným z najvzrušujúcejších dostupných áut posledných rokov. Extrémne schopný európsky pick-up prichádza aj na slovenský trh s cenovkou, ktorá by mohla zaujať mnohých. Luxusné pick-upy totiž zažívajú svoje zlaté časy.

Ford Ranger Raptor síce nepoháňa motor z Fordu GT a ani iného monštra, no v teréne by mal byť pri dynamickej jazde neporaziteľný. Pozrite si náš rýchly prehľad toho, čo môžete čakať od tohto drsného pick-upu.

Narobili sme vám chute? Nám sa naň teda už skutočne zbiehajú sliny. No a verte, že keď sa nám dostane do rúk, zažijete poriadnu show!

Motorová píla nie je v cene!

No a je to tu. Začnime s tým, že Ranger Raptor prichádza s predĺženou továrenskou zárukou na 5 rokov alebo 150 000 kilometrov. Bude k dispozícii len v jedinom vyhotovení „Raptor“….logicky…ktorý bude poháňať naftový motor 2.0 TDCi Ecoblue BiTurbo, spolupracujúci s 10-stupňovou automatickou prevodovkou.

Nebudem vás už naťahovať. Toto monštrum vám bude hovoriť pane za 57 588 eur. V zásade je všetka užitočná výbava „v štandarde“. Príplatkové prvky zahŕňajú napríklad sady polepov na bokoch a veku korby za 745 eur, či programovateľné nezávislé kúrenie za 2 200 eur, pokiaľ radi prespávate v aute. Zámok rezervného kolesa získate za 75 eur a metalický lak vás vyjde na 550 eur. Tak čo, idete na to?