Najväčší prešľap Jeremyho Clarksona. Hádzať výkaly na…?!

1061
Zdroj: Facebook

Moderátor a autíčkar Jeremy Clarkson je známy svojimi vyhranenými názormi. V najnovšom príspevku o vojvodkyni Meghan to však trochu prepískol.

Ak milujete autá, meno Jeremy Clarkson vám musí byť známe. Slávny moderátor relácie Top Gear, The Grand Tour a asi desiatky ďalších relácií v histórii britského vysielania vo svojom stĺpčeku britského magazínu The Sun poriadne naložil vojvodkyni Meghan Marklovej, manželke princa Harryho.

„Keď v noci nemôžem spať, tak len ležím, škrípem zubami a snívam o dni, kedy bude musieť pochodovať nahá ulicami každého mesta v Británii a ľudia na ňu budú hádzať výkaly,” napísal Clarkson.

Vo svojom vyjadrení reagoval na dokusériu Harry & Meghan, ktorá rozvášnila predovšetkým obyvateľov Spojeného kráľovstva. Vlna kontroverzie zahŕńala okrem iného aj vyjadrenie, v ktorom Meghan spomenula, že sa jej jedna bližšie nešpecifikovaná osoba z kráľovskej rodiny opýtala, aká tmavá bude pleť jej dieťaťa. Princ Harry sa tiež priznal, že jeho otec prestal odpovedať na jeho telefonáty, a že ho celá kráľovská rodina odstrihla.

Proti prehnanej reakcii Clarksona sa na odpor stavia aj jeho dcéra Emily. Tá sa v príbehu na svojej sociálnej sieti ostro ohradila voči otcovým slovám a vyjadrila podporu všetkým ľuďom, ktorí sa potýkajú s online šikanou.