Máte jachtu? Tento biliardový stôl Bugatti musíte mať! Ostane vodorovný aj na vlnách

469
Zdroj: Bugatti

Biliardový stôl Bugatti je vrcholom luxusu. Bude vás stáť iba štvrť milióna.

Aj vám sa už stalo, že ste hrali biliard, popíjali 60 ročné šampanské na svojej súkromnej jachte s heliportom fajčiac pravú kubánsku cigaru, a v tom momente prišla vlna, gule sa poposúvali a hra sa skončila? Ani nám nie. Ak však vlastníte celosvetovo úspešnú firmu alebo aspoň schránku na Cypre, podobný problém môžete mať. Nie však so stolom od Bugatti. Lebo mať od Bugatti len topánky už nie je cool (teda, bolo niekedy?).

Zdroj: Bugatti
Zdroj: Bugatti

Tento stôl je etalónom kvality. Uhlíkové vlákna, hliník a titán sú materiálmi, ktoré zo stola robia výnimočný kúsok. Tým najdôležitejším je ale technológia. Stôl od Bugatti vraj ostane vodorovný aj na vlnách. A žiadna guľa sa viac nezagúľa.

Zdroj: Bugatti
Zdroj: Bugatti

A to nie je všetko. Za cenu poriadne predraženého bratislavského bytu dostanete aj úžasný 13 palcový displej, ktorý počíta skóre, špeciálny odkladací priestor na kriedu a kožený kufrík na gule.

Zdroj: Bugatti
Zdroj: Bugatti

Ak vás táto neskutočná ponuka zaujala, rozhodne neváhajte a volajte najbližšiemu predajcovi. Takýchto gyrostolov vznikne totiž iba 30. Otázne je, či by boli v banke ochotní poskytnúť hypotéku aj na tento predmet. Istotou však je, že na problémy milionárov sa vždy nájde miliónové riešenie.

Mrkni naše nové video: