Hrdzavý Defender? Táto spoločnosť dodá vážmu autu hrdzu. Za peniaze!

1861
Zdroj: Niels van Roij Design

Dávať na svoje novučičké auto hrdzu? To asi nie je najlepší spôsob, ako sa odlíšiť…

Ak máte všedné auto, je úplne pochopiteľné, že sa chcete nejako odlíšiť. Land Rover Defener ale rozhodne všedným autom nie je. Napriek tomu prišla firma, ktorá ponúka úpravu, ktorá je ešte nevšednejšia. Na vaše nové auto namontuje hrdzavé prvky a pýta si za to celkom veľa peňazí.

Zdroj: Niels van Roij Design
Zdroj: Niels van Roij Design

Ak vás hnevá, že v novom Defenderi nahradili niektoré kovové prvky karosérie plastovými, hrdzou nezameniteľne dokážete, že vy máte všetko z kovu. I keď tiež len naoko. Spoločnosť Niels van Roij Design prišla s ponukou, ktorá sa neodmieta. Zariadi, aby vaše plastové komponenty zhrdzaveli. Veru, nie je to jednoduché.

Zdroj: Niels van Roij Design
Zdroj: Niels van Roij Design

Za viac ako 2000 dolárov si môžete objednať službu, v rámci ktorej nanesú na plastovú súčiastku kovový prášok a nechajú ho zhrdzavieť. Zákazník si pritom môže vybrať, či nechá zoxidovať hliník, mosadz, bronz, titán, zinok alebo zlato. Vybrať si dokonca môže aj to, ako veľmi zoxidovaná súčiatka bude. Je to pritom takmer ako oxymoron, že vlastne ide o plastovú súčiastku, ktorá však má na sebe skutočnú hrdzu.

Čo si o tomto dizajnérskom počine myslíte vy? Dajte nám vedieť na našom Facebooku.

Mrkni naše nové video: