Elektrické Renaulty Kangoo a Master oficiálne aj na Slovensku!

1055
Renault Kang

Talismany, Megany a Cliá R.S…. Na to by vás bolo! Kto vám však privezie pred byt tú novú hi-fi vežu, ktorú ste si objednali? Alebo ten skvelý, trojmetrový gauč do obývačky? Úžitkové autá. 

A Renault to dobre vie. A keďže to na trhu s úžitkovými autami vyzerá síce trocha inak, no stále nie nepodobne ako na trhu s osobákmi, prispôsobuje tomu aj svoj vozový park.

Elektrické Kangoo Z.E. už aj na Slovensku!

Elektromobily od Renaultu sú v Európe (O.K., najmä vo Francúzsku) ďaleko najpredávanejšie. Platí to jednak pre osobné ZOE, ale napríklad aj pre Kangoo Z.E, ktoré je od dnes k dispozícii aj pre slovenských zákazníkov.

Ak ste náhodou zatúžili po tejto enviro-friendly novinke, vyjde vás na 27 900 € bez štátnej dotácie, za päťmiestnu osobnú verziu si priplatíte do sumy 30 300 €. Za svoje peniaze dostanete dodávku s akumulátorom s kapacitou 33 kWhdojazdom 230 km.

Renault Kangoo Z.E AUTOGRÁTIS
Takto by už budúci rok malo vyzerať nové Kangoo. Dosť fajn, čo poviete?

Nielen Kangoo

Vynovený je aj Renault Master, ktorý sa začal predávať v septembri 2019, disponuje robustnejšou prednou časťou, úplne prepracovaným interiérom, novým systémom ADAS, novým, silnejším a účinnejším 2.3 l motorom.

Renault Master Z.E AUTOGRÁTIS
Elektrický Master bude u nás k dispozícii od januára 2020

Ako sa na Renault sluší a patrí, aj nový Master existuje taktiež v 100% elektrifikovanej verzii. Hovorí si Master Z.E., jeho dojazd je 120 km (na prímestský rozvoz celkom stačí) a oslovuje všetkých, pre ktorých sú environmentálne výzvy zásadné. V ponuke pre Slovensko ho nájdeme od januára 2020.

Renault Master Z.E AUTOGRÁTIS
120 kilometrov na jedno nabitie sa síce nezdá ako veľa, no na rozvoz to stačiť bude

Ďalšie zmeny v ponuke úžitkáčov Renault PRO+ sa vzťahujú na menší Trafic, ktorý prichádza s novou dvojlitrovou motorizáciou a šesťstupňovým automatom EDC6.


NEPREHLIADNITE:

Mrkni naše nové video: