Renault Symbioz si už môžete kúpiť aj na Slovensku, koľko stojí?

506

Renault Symbioz bol oficiálne predstavený už začiatkom mája a preto vieme, že spája to najlepšie z najnovších modelov značky v segmente C – modularitu, konektivitu a efektivitu. Vďaka všetkým týmto silným stránkam je Symbioz vhodný pre rodiny a firemné vozové parky.

S dĺžkou 4,41 m Renault Symbioz dopĺňa rodinu plne hybridných modelov E-Tech, ktorú už tvoria modely Arkana a Austral spolu s elektrickými modelmi Mégane a Scénic.

Nové technológie a veľa priestoru 

Novinka využíva to najlepšie z technológií Renault. Symbioz je vybavený multimediálnym systémom OpenR Link s integrovanými službami Google a panoramatickou strechou Solarbay. Verzia Iconic je vybavená 29 jazdnými asistentmi na zvýšenie bezpečnosti a komfortu jazdy.

Vo svojej triede má najväčší objem batožinového priestoru – až 624 litrov. Batožinový priestor je flexibilný vďaka 16 cm posuvnej zadnej lavici a rovnej podlahe po sklopení zadnej lavice. Auto sa tak dokáže prispôsobiť rôznym potrebám.

Základ pod 30-tisíc eur

Renault Symbioz váži necelých 1 500 kg a jeho výhodou je plne hybridný 145-koňový motor E-Tech so spotrebou paliva 4,7 l a zníženými emisiami CO₂.

Základná cena začína na 28 900 € pre verziu Techno. Cena verzie Esprit Alpine začína na 30 900€ a ponuku uzatvára verzia Iconic, ktorá je k dispozícii od 32 900 €.

Klienti môžu využiť ponuku výkupného bonusu vo výške 1 000 €. Základná cena modelu po odpočítaní tejto výhody začína na 27 900 €, verzia esprit Alpine sa zmestí pod 30 000 € a bude sa predávať za cenu 29 900 €.