Pozrite si túto Cupru Ateca. Na Slovensku bude len 5 exemplárov!

566
Cupra Ateca Limited Edition

Zákazníci majú limitované edície zjavne celkom radi, a tak sa Cupra rozhodla, že teda jednu limitku ešte vytvorí. Nesie kreatívny názov Cupra Ateca Limited Edition a pravdepodobne bude robiť riadny randál.

Všetkých 1 999 kusov tejto špeciálnej edície totiž dostane niekoľko prvkov, ktoré už teraz dostatočne divoký autombil ešte rozvášnia.

Cupra Ateca Limited Edition

Bez srandy

Keďže hovoríme o randáli, myslíme v prvom rade najvážnejšiu zmenu oproti sérii: výfuk od renomovanej spoločnosti Akrapovič. Ďalším príjemným funkčným prvkom sú brzdy Brembo.

Cupra Ateca Limited Edition

Ostatné prvky limitovanej výbavy sú skôr estetické, ako funkčné. Ide napríklad o špeciálne 20″ disky kolies v medenej farbe, alebo niekoľko karosárskych prvkov vyhotovených v karbónovej textúre. V interiéri sa potom môžete tešiť na exkluzívne modré alcantarové čalúnenie.

Cupra Ateca Limited Edition

Zvyšok však zostáva nezmenený. To ale vôbec nevadí, pretože sériových 221 kW (300 koní) je v Cupre Ateca viac ako dostačujúcich.

Cupra Ateca Limited Edition

Podobne ako pri iných limitovaných verziách Cupry, aj distribúcia tejto special snowflake je prídelovo rozdelená do rôznych štátov. Slovensko sa dočká piatich kusov tejto medeno-sivej potvory. Tešíte sa?

NEPREHLIADNITE: