Plavil sa na monster trucku, dostal pokutu. Suma vás zarazí

711
Zdroj: YouTube

Ak si myslíte, že Slovensko je kocúrkovo, asi ste ešte neboli všade. Američan zostrojil plávajúci monster truck a vybral sa s ním na vodu. Chytila ho polícia. Z pokuty vám ostane rozum stáť.

Aj vy patríte k ľuďom, ktorých fascinujú obrovské autá a umýselné búranie? Z takého sveta pochádzajú monster trucky. Nám osobne prídu ako strašidelné hračky z Toy Story. Tie, ktoré ten šialený chlapec poskladal z viacerých rôznych. Ak však niekoho tieto hybridy aút, traktorov a tankov fascinujú, dokážeme to pochopiť.

Zdroj: YouTube
Zdroj: YouTube

Americký youtuber WhistlinDiesel sa vo svojich videách často venuje práve takýmto autám a rôznym kúskom s nimi. Nad najnovším však musel rozmýšľať pekne dlho, pretože nejde o ničenie áut ani pasovanie sa s prekážkami. Svoj monster truck hodil do vody.

Svoj upravený Chevrolet Silverado 2500 nazýva Monstermax. Dôvod nás neprekvapuje. Tentokrát mu však pridal ďalšie štyri kolesá a docielil, že auto dokáže plávať. Nebolo treba veľa a zrodila sa myšlienka. Preplávať Mexický záliv. Všetko išlo ako po masle, až kým neprišiel príliv.

Zdroj: YouTube
Zdroj: YouTube

Bez akýchkoľvek špeciálnych morských technológií bolo auto voči silnému prílivu bezmocné. Hýbať sa vedelo, ale tak pomaly, že to nestačilo. Na pomoc prišla loď a potiahla ho. Potom však prišla ďalšia loď a tá patrila polícii.

Celá situácia nakoniec skončila bez ujmy a auto si skutočne zaplávalo. Akurát majiteľ dostal pokutu. Smiešnych 70 dolárov. Svojho Monstermaxa totiž nemal registrovaného na plavbu. Nám napadá ďalšie množstvo vecí, ktoré by mu mohli policajti vytknúť. Nuž, či nemohli alebo nechceli, na tom nezáleží. Opäť sa máme na tých internetoch na čo pozerať.