Nissan ponúka absurdne dlhú záruku na svoje crossovery!

471
Zdroj: Nissan

Nissan odštartoval novú éru v nakupovaní áut. S novým programom Budúcnosť pod kontrolou je teraz možné získať k vozidlám Qashqai, nový Juke a X-Trail balíček desaťročnej záruky a ďalšie služby.

Nie je to prvýkrát, čo japonský automobilový gigant urobil podobne veľký krok. Už predtým s vozidlom Nissan Qashqai vytvoril kategóriu crossover a nastavil benchmark triedy, následne 
s vozidlom Juke prišla kategória kompaktných crossoverov, ktorá je populárna doteraz.

10 rokov!

V tomto roku prichádza značka s ďalším míľnikom. Ako jediný na trhu s automobilmi ponúka balíček 10-ročnej záruky pre všetky modely kategórie crossover. Balíček zahŕňa záruku od výrobcu 3 roky alebo 100 000 najazdených kilometrov (podľa toho, čo nastane skôr) a ďalších 7 rokov predĺženej záruky, prípadne 50 000 najazdených kilometrov.

Zdroj: Nissan
Zdroj: Nissan

Automobilka ďalej v balíku poskytuje garanciu troch bezplatných ročných servisných prehliadok. Vykonávať ich bude výlučne kvalifikovaný personál ktoréhokoľvek z autorizovaných predajcov alebo servisných partnerov Nissan, a to s využitím originálnych náhradných dielov a motorových olejov.

Zdroj: Nissan
Zdroj: Nissan

Noví majitelia crossoverov tak minimalizujú neočakávané náklady na svoj automobil počas dlhých 10 rokov. Veľkým prínosom môže byť zvýšená zostatková hodnota vozidla vďaka záruke a servisnej histórii a následná možnosť previesť záruku na ďalšieho majiteľa. Vďaka tomu bude možné modely značky predávať výhodnejšie, než iné vozidlá v podobnom stave s najazdenými kilometrami.

Nové auto od 208€ mesačne

Súčasťou ponuky sú crossovery s financovaním bez navýšenia, ktoré zákazníkom umožnia vziať si so sebou svoje nové vozidlo s balíkom Budúcnosť pod kontrolou už od 208 € mesačne.

Zdroj: Redakcia
Zdroj: Redakcia

Viac o balíčku 10-ročnej záruky, bezplatnom balíčku údržby a výhodných možnostiach financovania nájdete na nissan.sk/buducnostpodkontrolou alebo u autorizovaných predajcov Nissan.