KIA dočasne zatvára všetky svoje dílerstvá, no zákazníkov nenechá v “štichu”

1789
Zdroj: liko-haly.sk

Mimoriadne opatrenia prijaté Vládou Slovenskej republiky (SR) v reakcii na pandémiu ochorenia COVID-19 ovplyvnili aj fungovanie spoločnosti KIA Motors Sales Slovensko (KMSS) a jej dílerskej siete.

V súlade s pokynmi a mimoriadnymi nariadeniami Vlády SR sú od 16. marca 2020 zavreté všetky predajné miesta KIA. Napriek uvedeným obmedzeniam je zabezpečenie mobility zákazníkov pre značku prioritou. Zákazníci, ktorí plánujú kúpu nového vozidla, namiesto návštevy predajne môžu využiť sekciu Modely na webstránke www.kia.sk alebo si vozidlo vedia nakonfigurovať cez Konfigurátor pohodlne z bezpečia domova.

Biznis v čase pandémie

Následne, keď už majú predstavu o svojom vozidle môžu kontaktovať predajcu KIA, nakoľko predajcovia pracujú a sú im plne k dispozícii. S radosťou im vypracujú cenovú ponuku alebo zodpovedia ich naliehavé otázky či už telefonicky alebo elektronicky. Potom ako sa zákazník rozhodne pre vozidlo, ktoré spĺňa jeho potreby, mu bude vozidlo odovzdané bezpečne bez nutnosti návštevy predajne.

NEPREHLIADNITE:

V obmedzenom režime fungujú takmer všetky autorizované servisy Kia, ktoré zabezpečujú a kontrolujú kľúčové komponenty nevyhnutné pre výkon vozidla a bezpečnosť zákazníkov. Zoznam predajných a servisných prevádzok, spolu s informáciou o otváracích hodinách a kontaktnými osobami nájdete na tejto stránke. Poskytovanie služieb najvyššej kvality a mobilita zákazníkov sú pre značku kľúčovými prioritami aj v tejto mimoriadnej situácii.