Kašlite na tablet. Dajte svojmu dieťaťu na cesty omaľovanku od Fordu!

1465
Zdroj: Ford

Pozná to takmer každý rodič – na dlhých cestách je niekedy naozaj veľmi zložité zamestnať svoju znudenú ratolesť. Jednou z populárnych moderných možností je použiť na tento účel tablet, no Ford má trocha tradičnejší nápad. Na svojej stránke ponúka na stiahnutie rôzne omaľovanky – a sú hrozne cool!

Jasné, v dobe digitalizácie a vzrastajúceho ekologického zmýšľania sa uvádzanie omaľovaniek môže zdať na pohľad trocha kontraproduktívne, no povedzme si otvorene – aj tie decká niekedy baví papier a farbičky o kúsok viac.

Zdroj: Ford
Zdroj: Ford

Klasika, aj moderné Fordy

Ford spustil svoj “omaľovankový program” už počas najostrejšieho lockdownu v pandémii koronavírusu, ktorá v USA akosi odmieta prehrmieť. No akosi. Skrátka #pokazilisito. To však (zatiaľ) nie je náš problém, čiže narozdiel od Američanov sa my môžeme týmito vydarenými omaľovankami baviť napríklad na dlhých cestách, pri čakaní na autobus, vlak, alebo let, alebo skrátka… Sú to omaľovanky, veď viete na čo to je.

Zdroj: Ford
Zdroj: Ford

Podstatná informácia je tu však tá, že niektoré z nich nakreslili samotní dizajnéri Fordu a sú naozaj veľmi pekné. Za zmienku stojí napríklad omaľovánka “Classic Cars”, kde nájdete niektoré hot-rody či GT 40, samostatnú kategóriu majú kulty ako Bronco, Mustang alebo v USA populárny pick-up F150.

Zdroj: Ford
Zdroj: Ford

Milým bonusom je, že nie vždy ide o omaľovanky, ale aj rôzne iné tematické hry, ako napríklad osemsmerovky, tajničky či bludiská. Skrátka veci, ktoré sa vám často hodí mať v priehradke pred spolujazdcom. Lebo viete, začína to omaľovankami, pokračuje Legom a ktovie, časom možno budete mať doma nádejného konštruktéra! 

NEPREHLIADNITE:

Mrkni naše nové video: