Toyota: Záruka Extracare Plus platí až na 1 000 000 kilometrov

359

Toyota Central Europe-Slovakia vytiahla tromf na konkurenciu. Unikátna záruka Extracare Plus platí na 5 rokov alebo na 1 000 000 kilometrov pre modely Proace a Proace Verso. Na tieto úžitkové modely sa aktuálne vzťahuje aj výpredaj skladových zásob s podporou do výšky 3750 € bez DPH.

Taktiež nejde o žiadnu obchodnú fintu. Záruka v sebe zahŕňa absolútne bezkonkurenčnú starostlivosť a skvelé podmienky aj pri predaji vášho vozidla. Podmienky sú garantované pre originálne diely Toyota a servisné opravy v autorizovaných servisoch Toyota:

1. Krytie mechanických alebo elektronických závad továrenských súčiastok na vozidle.
2. Záručnú opravu vozidla bez akejkoľvek finančnej spoluúčasti zákazníka (100 % nákladov určených na servisnú prácu a použité diely).
3. Prenosnosť predĺženej záruky na nového majiteľa pri predaji vozidla.
4. Vyššiu zostatkovú hodnotu ojazdeného vozidla, ak je stále v záruke.
5. Nonstop asistenčné služby Toyota Eurocare po celej Európe.

Proace a Proace Verso

Model Proace spájaja prednosti úžitkových a osobných vozidiel. Ponúka širokú škálu prispôsobenia, čo potvrdzuje aj možnosť kombinácie 11 rôznych karosérií a troch dĺžok, či voľby usporiadania dverí.

Model Proace Verso je variant určený k preprave osôb. Pri vývoji vyhotovenia Verso sa dbalo na maximalizáciu vnútorného priestoru, v ktorom je možné prepraviť až 9 osôb.

U oboch modelov je absolútnou prioritou bezpečnosť, preto ponúkajú aj balík bezpečnostných technológií Toyota Safety Sense. Ten zahŕňa predkolízny bezpečnostný systém s funkciou rozpoznávania chodcov, systém upozorňujúci na opustenie jazdného pruhu, systém rozpoznávania dopravných značiek, adaptívny tempomat a automatické prepínanie diaľkových svetiel. Oba modely tiež získali 5 hviezdičiek v bezpečnostných testoch Euro NCAP.

Model Proace je na slovenskom trhu k dispozícii od 14 955 € bez DPH.