Aj vo vašom servise takto testujú po oprave? Technik zobral Corvette na diaľnicu, išiel 230 km/h

1752
Zdroj: YouTube

Vybrať sa na zákazníkovom aute na testovaciu jazdu, to je v pohode. Ale ísť na diaľnici dvojnásobnou rýchlosťou? To asi nechcete.

Aj vy ste sa zamýšľali nad tým, čo sa deje s vašim autom v servise, keď ho tam nechávate dlhšie? Nuž, toto by ste asi rozhodne nečakali. Majiteľ zo San Francisca odniesol auto do servisu. Po tom, ako si ho vzal domov, zostal poriadne prekvapený. začal sa totiž hrať s palubnou kamerou svojho a náhodou natrafil na videosúbory z obdobia, kedy mal auto v servise. Nad tým, čo videl, sa nestíhal diviť.

Ako vidíte aj vy, mechanik sa na športovej Corvette C8 celkom vybláznil. Párkrát prekonal hranicu 160 km/h a potom sa vybral na preteky s Dodgeom Chargerom, pri ktorých dosiahol až 230 km/h.

Celý príbeh nakoniec skončil dobre. Nikto sa nezranil a auto ostalo tiež celé. Portál The Drive informuje, že dílerstvo sa zachovalo ústretovo a ako odškodné ponúklo zákazníkovi predĺženie záruky zdarma. Čo sa stalo s mechanikom, ktorý sa rozhodol vyhodiť si z kopýtka na cudzí účet, to nevieme. Ale máme pre neho jeden odkaz: