Už ste videli nový Volkswagen Multivan? Takto bude vyzerať verzia T7

4652
Zdroj: Volkswagen

Po dych berúcom facelifte T6.1 prichádza nová generácia T7. Pozrite si prvé náhľady pred jej júnovým debutom.

Ak siahnete po Multivane, váš vkus je rozhodne špecifický. Aktívni ľudia s množstvom detí alebo záujmov sú tými, na ktorých cieli aj nová generácia T7. Tento obor na kolesách príde už v júni. Okrem nového dizajnu má ponúknuť aj viac priestoru.

Zdroj: Volkswagen
Zdroj: Volkswagen

Iba včera sme informovali o plánovanom facelifte Tiguanu Allspace. Dnes Volkswagen ukázal prepracovaný dizajn Multivanu s retro líniami a oveľa športovejšími krivkami. Dôraz je viac kladený na obrovské kolesá a dizajnové klenutia karosérie. Predná maska bude ostrejšia a aerodynamickejšia. Vyzerá to tak, že príde aj zdvojený A stĺpik.

Čo sa týka platformy, tu Volkswagen potvrdil využitie MQB. Ide o modulárnu platformu konvenčných automobilov, ktorú využívajú modely naprieč celým spektrom koncernu od kompaktného Audi A3 až po veľký Multivan. Modulárnosť sa vraj prejaví na zväčšenom priestore a komfortnom sedení pre siedmich. Vzhľadom na platformu pravdepotobne nemusíme očakávať elektrickú verziu T7. Oficiálne predstavenie je naplánované na jún, vtedy automobilka ukáže presný dizajn aj špecifikácie auta.

Mrkni naše nové video: