Nissan Townstar Karaok-e: Aj vy si radi spievate v aute?

393

Ako najlepšie dokážeme verejnosti, že naše auto je skutočne všestranné? A čo tak spraviť z neho pojazdný karaoke bar!? Asi takto nejak vyzerala porada marketingového oddelenia značky Nissan a keď tento bizarný nápad predostreli vedeniu, dostali zelenú.

Základom je elektrický Nissan Townstar-e, ktorý má vďaka batérii s kapacitou 45 kWh odhadovaný dojazd cez 300 kilometrov. Auto je však vybavené výkonným audio-systémom, 32-palcovým monitorom, dvomi tabletmi, dvojicou mikrofónov a rozsiahlou databázou množstva hitov vo viacerých svetových jazykoch.

Priamo na sociálne siete!

Aby sa celý karaoke bar vošiel do osobného auta, museli konštruktéri použiť predĺženú verziu modelu Townstar s prívlastkom Evalia a demontovať druhý rad sedadiel. Sedadlá v treťom rade zostali na svojom mieste, to asi aby ste si mohli oddýchnuť, keď už budete unavení zo spievania.

Na palube nechýbajú GoPro kamery a dokonca je tu aj špeciálna aplikácia, cez ktorú môžete svoje spevácke výkony rovno zdieľať na sociálne siete. Po celom interiéri sa rozprestiera sieť LED diód, ktoré sú synchronizované s rytmom hudby a výkon nadšeného speváka tak dopĺňa aj svetelná show.

Dnes mám rande so svojím mestom..

Aby Nissan Townstar Karaok-e na ulici nikto neprehliadol, výrobca použil špeciálny lak karosérie, ktorý pri zmene uhla pohľadu mení aj svoj farebný odtieň. Od žiarivej fialovej, cez upokojujúcu modrú až po zemitú zelenú.

Hoci je pojazdný karaoke bar od Nissanu viac-menej iba šikovný marketingový ťah, auto by mohlo mať veľký úspech v prípade, že by sa dalo prenajať. Len si predstavte, že zavoláte svojich kamarátov, budete sa autom voziť hore-dole po meste a vyspevovať svoje obľúbené pesničky. I keď, to vlastne mnohí robíme aj bez Nissanu.