Hyundai chce ponúkať skúšobnú dobu. Do 90 dní auto môžete vrátiť

606
Zdroj: Hyundai

Ste si istí, že ste si vybrali dobre? Hyundai vám ponúkne možnosť vrátiť auto do 90 dní.

Získať si zákazníka nie je vo svete automobilov vôbec jednoduché. Navyše, ak ide o elektromobily, situácia je ešte náročnejšia. Elektromobil je výborným a zábavným spoločníkom, ale nie je pre každého. Je aj pre vás? Zistite to na vlastnej koži.

Zdroj: Hyundai
Zdroj: Hyundai

Plány juhokórejskej automobilky odhalil portál Automotive News, podľa ktorého pôjde o spôsob, akým firma umožní vodičom skutočne si vyskúšať, či im elektromobil vyhovuje alebo nie. To v priebehu jednej testovacej jazdy nie je možné zistiť. Hyundai vám preto ponúkne možnosť krátkodobého prenájmu, počas ktorého zaplatíte iba náklady na amortizáciu, poistenie a údržbu. Úplne zadarmo tak skúšobná doba nebude, aby sa predišlo špekuláciám.

Zdroj: Hyundai
Zdroj: Hyundai

Keď si niečo pred kúpou môžete vyskúšať a prídete na to, že vám to v každodennom živote vyhovuje, oveľa skôr si to kúpite,” hovorí Olabisi Boyle, viceprezident produktového plánovania a stratégie mobility Hyundai pre Automotive News. “Očakávame, že zákazníci prejdú zo skúsiť na kúpiť.”

Zdroj: Hyundai
Zdroj: Hyundai

Skúšobnú dobu Hyundai zatiaľ iba zvažuje. Zatiaľ nie je jasné, kedy príde a ani či vôbec príde aj na Slovensko. Ak áno, týkať sa bude nového elektrického modelu Ioniq 5, o ktorom sa môžete dočítať viac TU.

Mrkni naše nové video: