Ako osláviť výročie? Kúpte sebe aj polovičke Rolls-Royce na mieru. Ako tento pár z USA

323
Zdroj: Rolls-Royce

Aj vy chodíte osláviť výročie do reštaurácie? A čo tak objednať si s priateľkou Rolls-Royce? Za tip na ďalšie výročie nemusíte ďakovať.

Aj vy ste až doteraz roky neúspešne hľadali ten ideálny darček pre vašu polovičku? Nuž, už nemusíte hľadať. Iste, ísť na výročie na večeru je pekné. Kúpiť si nejakú drobnosť do domácnosti je pekné tiež. Ale dva Rolls-Royce na mieru, pre neho a pre ňu, to jednoducho nemôžete tromfnúť.

Zdroj: Rolls-Royce
Zdroj: Rolls-Royce

Presne takýto darček si darovali Glenn a Gigi Mossovci z americkej Kalifornie. Zákazkový Phantom a Dawn Black Badge sú dva obrovské darčeky k štyridsiatemu výročiu spoločného života tohto páru. Glennov Phantom pochádza z kolekcie Tempus inšpirovanej časom, jeho relativitou, Albertom Einsteinom a vesmírom. Je vyrobený v bielej farbe a absolútnym špicom je ceduľka, na ktorej je napísané meno majiteľa.

Gigi dostala zas Dawn vo verzii Black Badge v atraktívnej červenej farbe. Automobilka ho pre Gigi prerobila zo štvormiestneho na dvojmiestne. Úpravy tu ešte nekončia, teraz príde ten romatický prvok. Skrýva sa v soške Spirit of Ecstasy, ktorou sa Rolls-Royce preslávil. Glenn ju má vyrobenú zo striebra a sú pri nej vygravírované súradnice miesta, kde sa Gigi a Glenn prvýkrát stretli. Gigi má zas sošku z uhlíkových vlákien s označením polohy miesta, kde si povedali svoje áno. Aká romantika, čo poviete?

Mrkni naše nové video: